У компанії Bolt оцінили розмір тіньового ринку таксі в Україні


У компанії Bolt оцінили розмір тіньового ринку таксі в Україні

Місячний оборот ринку таксі у великих містах України досягає сотень мільйонів гривень.

Про це розповів регіональний менеджер Bolt в Україні в інтерв’ю Економічній правді Тарас Потічний.

“Все рахується за допомогою середнього чека. У Києві він 100 грн. Відповідно, якщо 4 млн поїздок (оцінка кількості поїздок на таксі жителів міста за місяць – ред.) помножити на 100 грн, виходить місячний оборот ринку таксі Києва дорівнює 400 млн грн” , – заявив Потічний.

“У регіонах, тобто в більш-менш великих містах, наприклад, Львів, Одеса, Харків, середній чек приблизно 70 грн. Місячний оборот так само легко рахується”, – додав він.

За словами керівника офісу Bolt в Україні, рахувати менші міста важче.

“У маленьких містах набагато менший середній чек і дає збій статистика за кількістю поїздок. Там таксі для населення вже радше преміум-послуга, ніж засіб пересування містом”, – сказав він.

Потічний також розповів, як у Bolt оцінюють частку ринку в Україні.

“Для цього ми дивимося на великі міста. Беремо реальне населення міста і припускаємо, яку кількість поїздок на таксі жителі міста здійснюють за місяць”, – сказав він.

“Київ ми оцінюємо в 4 млн поїздок на місяць. Знаючи, скільки поїздок ми здійснюємо, стає зрозуміла наша частка ринку. Грунтуючись на різноманітних даних, які ми збираємо від водіїв автопарків, ми будуємо припущення про частку ринку інших гравців”, – розповів керівник Bolt в Україні.

Згідно з даними Monobank, які співзасновник фінансового сервісу Олег Гороховський називає репрезентативними, компанія Uber за кількістю поїздок займає 51% ринку таксі в Україні, Uklon – 25%, Bolt – майже 13%.

Як говориться в інтерв’ю, щорічний оборот ринку таксі в Україні складає 40 млрд грн і 98% з цих грошей працюють в “тіні”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua