Укргазбанк отримав лінію торговельного фінансування від ЄБРР


Укргазбанк отримав лінію торговельного фінансування від ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку надає Укргазбанку лінію торговельного фінансування обсягом 40 мільйонів євро у межах “Програми сприяння розвитку торгівлі”.
Про це повідомили у прес-службі банку.

“Ця програма спрямована на забезпечення банку можливостями фінансування експортоорієнтованих компаній, підтримання економічного розвитку країни та створення нових робочих місць”, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначають, що проєкт допоможе компаніям розширити доступ до торговельних фінансових інструментів і спектр відповідних продуктів. Також угода сприятиме підвищенню конкурентоспроможності Укргазбанку та його інвестиційної привабливості за рахунок диверсифікації бізнесу та впровадження кращих світових практик і стандартів.

“Економіка України орієнтована на експорт. І “Програма сприяння розвитку торгівлі” ЄБРР допоможе нам розширити зовнішню торгівлю та підтримати міжнародні операції наших клієнтів, тобто відіграє важливу роль у відновленні економіки країни. Ця нова торговельна лінія є важливим кроком у розширенні нашої співпраці з ЄБРР і ключовою віхою у подальшій трансформації банку”, – зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua