У Польщі розробили нову міграційну політику


У Польщі розробили нову міграційну політику

МВС Польщі пропонує, щоб нова міграційна політика країни зосередилася на сьогоднішніх проблемах ринку праці, оскільки в найближчому майбутньому Польщі може знадобитися значне збільшення пропозиції робочої сили.

На погляд авторів стратегії, імміграційна політика Польщі повинна зосередитися на циклічній і короткочасній імміграції, тобто на нинішніх потребах ринку праці, з особливим урахуванням нестачі в компетенціях, з заохоченням до повернення поляків, а також створенням системи інтеграції та асиміляції іноземців, які планують залишитися в Польщі.

Читайте також: У Польщі навчаються 40 тисяч українських студентів

“У той же час міграційна політика повинна бути підпорядкована принципам безпеки держави і ефективно запобігати зловживанню і порушенню, які супроводжують міграційні процеси, і боротися з ними”, – йдеться в документі.

Якщо в майбутньому демографічна ситуація Польщі не поліпшиться, і не буде відчутних результатів у поверненні поляків з еміграції і масштабах репатріації, то в зв’язку зі змінами демографічної ситуації, потрібно також розглянути можливість почати активні заходи для міграції з метою переселення “з обраних країн”.

“Механізми відбору повинні брати до уваги як кваліфікацію іноземців, так і чинники, що допомагають в їх інтеграції, а потім асиміляції, вони також повинні дозволити тимчасове призупинення або обмеження потоку іноземців в межах окремих міграційних каналів”, – йдеться в документі.

Міграційна політика повинна проводитися відповідно до концепції панівної культури, яка встановлює іммігрантам визначені межі функціонування в державі, а не відповідно до моделі мультикультурності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua