Аудитори КМДА виявили порушень майже на 1,5 млрд грн


Аудитори КМДА виявили порушень майже на 1,5 млрд грн

Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА виявив у роботі структурних підрозділів та комунальних підприємств столиці за майже півтора роки (з початку 2018-го і 5 місяців 2019-го року) порушень на 1,412 млрд грн.

Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА повідомила директорка Департаменту Оксана Колтик.

“За 2018 – 2019 роки виявлено фінансових порушень майже на 1,5 млрд грн. З них фінансові порушення та неефективні управлінські рішення призвели до втрат 398,2 млн грн”, – розповіла вона про результати роботи аудиторів КМДА.

Оксана Колтик нагадала, що з моменту створення Департаменту, починаючи з 25 травня 2014 року, до правоохоронних органів було передано 180 матеріалів аудиту на загальну суму майже 1 млрд грн (923,983 млн грн). З них 45 матеріалів було передано за 2018 рік, і 15 – за 2019-й.

“На сьогодні тривають розслідування 130 кримінальних проваджень, 31 особі вручено повідомлення про підозру, 17 справ передано до суду”, – зазначила вона.

За даними директорки Департаменту, аудитори постійно проводять роботу, аби попередити втрати бюджетних коштів та заощадити комунальні ресурси.

“Таким способом протягом 2018 – 2019 років для міста було заощаджено 286 млн грн”, – підкреслила вона.

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко нагадав, що Департамент аудиту та фінансового контролю підпорядковується безпосередньо міському голові, тому він постійно отримує від них оперативну інформацію та робить відповідні висновки.

“Я в курсі всіх перевірок, які здійснюються, бо сам ці перевірки ініціюю, – підкреслив мер. – Боротьба з корупцією та виявлення недбалого ставлення чиновників до своїх обов’язків є для нас ключовим пріоритетом. Тож за ініціативою міського голови аудитори перевіряють усі сфери міського господарства. Я даю доручення підготувати матеріали перевірок, які ми спрямуємо до правоохоронних органів. Нам потрібне відповідне реагування – від поліції та від прокуратури”, – наголосив мер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua