У США Uber і McDonald's тестують доставку дронами


У США Uber і McDonald's тестують доставку дронами

У США американський концерн Uber почав випробування доставки продуктів харчування за допомогою безпілотника.

В рамках послуги Uber Eats клієнти в Сан-Дієго отримуватимуть продукти харчування, замовлені через мережу McDonald’s по повітрю. Згодом програма повинна бути розширена, щоб включити інші точки харчування і напої.

Замовлена ​​їжа прикріплюється до дрона службою швидкого харчування, а він потім летить до місця, звідки її забирає кур’єр. Дрон контролюється новою системою управління повітряним рухом. Компанія також планує посадити безпілотники на даху автомобілів Uber Eats за допомогою QR-коду, що ідентифікує їх.

Щоб почати програму, Uber і місто Сан-Дієго мали отримати схвалення Федерального авіаційного управління США (FAA). Представник компанії повідомив, що отримання сертифікату перебуває на завершальній стадії. “Ми працювали з FAA, щоб забезпечити виконання всіх вимог безпеки, що є нашим пріоритетом”, – підкреслив відповідає за авіаційні проекти представник Uber Люк Фішер.

Компанія підкреслює, що досвід, отриманий в ході випробувань в Сан-Дієго, буде використаний в інших проектах, включаючи літаючі таксі. Uber Eats співпрацює в експерименті з Uber Elevate, філією Uber, що відповідає за розвиток повітряних перевезень і літаючих таксі. Фішер сказав, що дуже важливо визначити, як безпілотники будуть працювати в щільному міському середовищі. Це важливо, тому що в 2050 році 68% населення Землі буде жити в містах.

Минулого місяця Uber провів кілька попередніх тестів, використовуючи дрон AR200. Втім, компанія будує безпілотник для доставки їжі, дебют якого заплановано на кінець цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua