ВТБ банк спробує повернути 25,6 млн грн переплати з податку на прибуток


ВТБ банк спробує повернути 25,6 млн грн переплати з податку на прибуток

12 червня Окружний адмінсуд м. Києва вирішив залишити без розгляду позов ліквідатора ВТБ Банку до Офісу великих платників податків ДФС про визнання протиправною бездіяльності податківців щодо неподання Держказначейству висновку про повернення ВТБ Банку надміру сплачених грошових зобов`язань з податку на прибуток в сумі 25,6 млн грн. Позивач просив суд зобов`язати фіскалів підготувати та подати Держказначейству відповідний документ.

Згідно з судовими матеріалами, ВТБ Банк з 2016 року кілька разів звертався в ДФС із заявою щодо повернення переплати з податку на прибуток.

У січні 2018 року податківці повідомили банку наступне: “Враховуючи, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено велику кількість соціально важливих програм, реалізація яких пов`язана з виконанням дохідної частини бюджету, напруженість планових завдань зі збору платежів до загального фонду державного бюджету, пропонуємо вам розглянути питання щодо можливості залишити наявну переплату з податку на прибуток підприємств в рахунок погашення додаткових зобов`язань з податку на прибуток за результатами майбутніх періодів”.

Суд вирішив залишити позов ВТБ Банку без розгляду, “оскільки позивач звернувся до адміністративного суду з пропущенням встановленого законом строку звернення” (цитата).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua