У Світовому банку допоможуть Україні з проектами державно-приватного партнерства


У Світовому банку допоможуть Україні з проектами державно-приватного партнерства

Уряд підписав меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією групи Світового банку для залучення міжнародних експертів до роботи над проектами державно-приватного партнерства.

Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час години запитань до уряду у ВР.

“Вчора ми підписали меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією групи Світового банку, щоб залучити міжнародних експертів та міжнародний досвід до роботи над проектами державно-приватного партнерства”, – зазначив Кубів.

Він додав, що це ефективний інструмент залучення великих інвестицій у будівництво доріг, портів, мостів, великих інфраструктурних об’єктів, а також проведення широкосмугового Інтернету по всій території України.

“Уже кілька пілотних проектів і навіть інвесторів, які очікують можливості взяти участь у цих проектах. Приклади – в Європі, приклади в Туреччині, приклади в Австралії з різних галузей державно-приватного партнерства. Втілення таких проектів означає якісні дороги та плюс 5-7% щорічного зростання ВВП, а також десятки тисяч нових робочих місць в різних регіонах України”, – додав перший віце-прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua