Шановні інвестори Банку "Аркада"!


Шановні інвестори Банку "Аркада"!

Інформуємо вас, що 6-м апеляційним судом була винесена постанова про скасування дозволу на будівництво ж/м «Патріотика на озерах». Забудовник і Банк «Аркада», як фінансовий партнер і утримувач інвестицій у це будівництво, категорично не погоджуємося з даним судовим рішенням і, після отримання повного тексту постанови, оскаржуватимемо його до Верховного Суду.
Заявляємо, що це рішення суду для нас було неочікуваним, оскільки Банк «Аркада», завжди діє в рамках чинного законодавства з дотриманням усіх норм і правил, визначених законом. Керуючись цим принципом, ми змушені виконати рішення суду, аби не створювати нових прецедентів і не давати підстав опонентам звинувачувати нас у недотриманні закону. Виходячи з нових обставин, нами прийнято рішення про тимчасове виведення техніки з будівельного майданчика аби унеможливити її пошкодження та мінімізувати збитки.

Повідомляємо, що договори оренди наразі є чинними і забудовник залишається єдиним розпорядником цієї земельної ділянки. Зважаючи на це і на той факт, що на майданчику частково проведені будівельні роботи, даний об’єкт залишатиметься під охороною.

Наголошуємо, що всі події, які відбуваються навколо ж/м «Патріотика на озерах», жодним чином не вплинуть на будівництво житлових масивів «Еврика» та «Патріотика». Будівельні роботи на цих об’єктах триватимуть відповідно до графіків будівництва.

Шановні інвестори! Ми живемо в правовій державі й хочеться сподіватися, що суди дотримаються принципу верховенства права. Тому ми обов’язково скористаємося своїм правом аби відновити законність, довести свою правоту й захистити права та інтереси наших інвесторів. Переконані, що Верховний Суд відновить справедливість і, за результатами перегляду, відмінить рішення про скасування дозволу на будівництво ж/м «Патріотика на озерах».

Шановні інвестори! Банк «Аркада» вже 26 років реалізовує програми інвестування у житлове будівництво й за весь цей період жодного разу не порушив своїх зобов’язань перед тими, хто нам довіряє.

Заявляємо, що наші принципи відповідальності перед інвесторами не змінилися. Запевняємо, що й цього разу Банк «Аркада» виконає свої зобов’язання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Аркада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua