В Україні стало більше імпортного шоколаду: з яких країн везуть


В Україні стало більше імпортного шоколаду: з яких країн везуть

Імпорт шоколаду в Україну за січень-квітень 2019 року зріс на 14%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили аналітики компанії Pro-Consulting.

Як вказано в повідомленні, зростання імпорту шоколаду почалося в 2017 році, в зв’язку з відкриттям зони вільної торгівлі з європейськими державами.

Так, в 2018 році приріст імпорту склав 40%, а за січень-квітень цього року імпорт шоколаду зріс на 14% проти аналогічного минулорічного періоду.

«Основні постачальники шоколаду незмінні, це Польща – 13,9 млн дол., Нідерланди – 6,7 млн ​​дол., Німеччина – 5,7 млн ​​дол.», – сказано в повідомленні.

У повідомленні також зазначається, що на початку 2018 року посилилися правила виробництва шоколадних виробів, згідно з якими шоколад має вироблятися за європейськими стандартами. Це робить і так конкурентоспроможну українську продукцію ще більш адаптованою до споживчого ринку за кордоном.

На думку аналітиків Pro-Consulting, в подальшому варто очікувати підвищення рівня товарообігу з країнами Європейського Союзу.

Також буде зростати виробництво шоколаду з урахуванням європейських і міжнародних стандартів, що дасть можливість збільшити експорт цієї продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua