ПУМБ отримав перший в Україні сертифікат КСВ-індексу прозорості web-сайту


ПУМБ отримав перший в Україні сертифікат КСВ-індексу прозорості web-сайту

ПУМБ створив спеціальний розділ на сайті банку «Сталий розвиток», присвячений сталому розвитку компанії, реалізації КСВ-проектів та соціальним інвестиціям.

Індекс прозорості – оцінка рівня розкриття інформації з КСВ на сайті компанії. Він реалізується CSR Ukraine вже 8 років і є єдиною в Україні практикою. Сайти ТОП-100 компаній України оцінюються за чотирма категоріями: звітність, зміст, навігація і доступність. Така практика оцінки допомагає компаніям подивитись на сайт очима своїх стейкхолдерів та швидше реагувати на зміни.

Керівниця CSR Ukraine Марина Саприкіна вручила ПУМБ перший в Україні сертифікат прозорості web-сайту компанії рівня «С»: «Поки що середній рівень розкриття інформації з КСВ на сайтах українських компаній залишається невисоким — 21,7%. Ця цифра – результат Індексу прозорості та КСВ веб-сайтів компаній минулого року. З метою покращити ситуацію, Центр «Розвиток КСВ» заснував сертифікацію сайтів. І нам приємно, що перший сертифікат у 2019 році отримав ПУМБ. Вдячна банку за те, що вони серйозно поставились до сертифікації, і багато працювали над отриманням сертифікату».

Сергій Черненко, голова правління ПУМБ, прокоментував отримання сертифікату банком: «Сьогодні довіра – найцінніший актив великих компаній. Тому прозоре звітування перед стейкхолдерами щодо діяльності банку − обов’язкова частина нашої філософії відкритості та відповідальності. Створюючи безпечні та комфорті умови праці для співробітників і забезпечуючи їх розвиток та навчання, покращуючи якість продукції та послуг банку, розвиваючи бізнес-середовище та підвищуючи рівень фінансової грамотності українців, ми підтримуємо принципи сталого ведення бізнесу в Україні».

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua