0 800 307 555
0 800 307 555

Огляд Forex від CSC


19.01.04. – 23.01.04.

Гарна статистика по США на минулому тижні задала позитивний настрій для американської валюти. Однак, усупереч чеканням, цей тиждень не був для долара настільки оптимістичним. У понеділок, фінансові ринки Америки були закриті в зв'язку зі святковим днем, що й обумовило невеликий обсяг торгів на валютному ринку. Далі долар не зміг утриматися на «відвойованих оцінках» і скотився вниз проти європейських валют. По коментарях аналітиків, причина цього падіння – січнева доповідь ЕЦБ, що викликала змішану реакцію в учасників ринку. Після цього звіту в інвесторів не залишилося сумнівів, що Європейський Центральний Банк не стане знижувати процентну ставку, ні проводити інтервенцію до зустрічі «Великої сімки», що запланована на 6-7 лютого. Євро дорожчала в плині тижня проти американського долара, торгуючи в діапазоні 1,233 – 1,2740 EUR\\USD. Зниження імовірності втручання ЕЦБ до зустрічі «Великої сімки» сприяла зміцненню євро проти американського долара.

Швейцарський франк ріс у плині тижня проти американського долара, торгуючи в діапазоні 1,2725 – 1,2272 USD\\CHF. Його зміцнення відбувалося на тлі росту євро. Так само франк одержав підтримку завдяки виступу глави Національного Швейцарського Банку, що, посилаючись на підвищений попит з боку Європи і США, заявив, що поточні умови сприятливі для росту швейцарської економіки.

Британський фунт так само дорожчав проти американського долара. На своєму засіданні комітету з кредитно-грошової політики Банку Англії було вирішено залишити ставки без змін, пославшись на стабілізацію цін у житловому секторі. Так само зміцненню стерлінга сприяв квартальний звіт Британської торговельної палати, що відзначила повсюдне поліпшення ситуації в промисловому секторі в останньому кварталі 2003 року. Тижневий діапазон склав 1,7819 – 1,8522 GBP\\USD.

Японська ієна торгувалася в діапазоні 107, 91 -105, 73 USD\\JPY.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua