Теплокомуненерго зобов'язали погоджувати з громадами міжнародні кредити


Теплокомуненерго зобов'язали погоджувати з громадами міжнародні кредити

Сьогодні уряд ухвалив рішення, згідно з яким підприємства комунальної теплоенергетики, запозичуючи кредитні кошти міжнародних фінансових організацій, повинні узгодити це рішення з відповідним органом місцевого самоврядування. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“Ми затверджуємо прозорий механізм реалізації інвестиційних проектів в галузі теплопостачання. Тепер ТКЕ, запозичуючи кредитні кошти міжнародних фінансових організацій, повинна узгодити це рішення з органом місцевого самоврядування, який представляє інтереси відповідної тергромади і встановлює тарифи для підприємств”, – сказав Зубко на засіданні, коментуючи ухвалення відповідної урядової постанови.

За його словами, в Україні функціонує понад 1600 підприємств теплопостачання, 70% з яких потребують модернізації.

“Сума їхніх збитків – 4,2 млрд грн або 68% від загальних збитків по всіх підприємствах галузі. Сьогоднішнє рішення дозволить поліпшити інвестиційну діяльність підприємств і водночас зробити прозорими відносини між постачальниками послуг, споживачами і місцевим самоврядуванням”, – зазначив віце-прем’єр.

У прес-службі відзначили, що раніше парламентом був ухвалений закон щодо захисту рахунків підприємств в сферах тепло-, водопостачання і водовідведення, через які здійснюється інвестиційна діяльність за участю міжнародних фінансових організацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua