На відновлення транспортної інфраструктури в зоні ЧАЕС виділили 81 мільйон


На відновлення транспортної інфраструктури в зоні ЧАЕС виділили 81 мільйон

Кабінет Міністрів України схвалив ініціативу Міністерства екології та природних ресурсів про затвердження порядку використання держкоштів на відновлення транспортної інфраструктури в зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції.

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні в середу.

Згідно з наказом Державного агентства України з управління зоною відчуження від 20 травня 2019 року, на поточний рік в рамках інвестиційного проекту «Відновлення об’єктів транспортної інфраструктури зони відчуження» ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» виділено 81,4 млн грн.

Кошти, зокрема, планується направити на реконструкцію мосту через р. Уж в с. Череваш і реконструкцію мосту через лісову річку біля с. Залісся, Іванківський р-н Київської обл.

Одержувачем бюджетних коштів, який буде виконувати роботи з відновлення інфраструктури, може бути підприємство, яке має бездефіцитний фінансовий план на поточний рік, а також фінансово-економічні розрахунки здійснення робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua