GM і Michelin випустять безповітряні шини для легкових автомобілів (відео)


GM і Michelin випустять безповітряні шини для легкових автомобілів (відео)

Компанії GM і Michelin представили прототип безповітряної шини для легкових автомобілів під назвою Uptis (Unique Puncture-proof Tire System – Унікальна стійка до проколів система шини).

Безповітряні шини виготовляються із суміші композитного каучуку і полімерного скловолокна. Завдяки цьому забезпечується можливість використання такої шини на високій швидкості руху, яку автомобіль може розвивати на автомагістралях. У більшості випадків більш ранні прототипи безповітряних шин можуть використовуватися тільки при низькій швидкості руху. Можливо, зовні Uptis виглядає і не так привабливо, як традиційні безкамерні покришки, але в Michelin запевняють, що вони такі ж зручні в експлуатації.

Що ще більш важливо, є цілком реальна дорожня карта впровадження цієї технології в повсякденне життя. GM почне тестувати Uptis в Мічигані трохи пізніше в 2019 році на автомобілях Chevy Bolt. Як очікується, готова споживча версія з’явиться на серійних автомобілях вже в 2024 році. Автовиробник не назвав конкретні моделі автомобілів, які будуть використовувати нові шини.

Безповітряні шини Uptis мають низку переваг. Перехід на них дозволить знизити кількість шкідливих викидів в процесі виробництва шин. Що стосується експлуатаційних характеристик, то їм не страшні проколи і нерівномірне зношення. Більш того, усувається необхідність використання запасних шин, які збільшують вагу автомобіля, що призводить до додаткової витрати палива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua