"Кредобанк" пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою за стандартом ISO 27001:2013


"Кредобанк" пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою за стандартом ISO 27001:2013

«Кредобанк» успішно пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою та першим серед українських банків отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 27 001:2013 за сферою діяльності «Управління інформаційними активами стосовно діяльності та послуг».

Сертифікаційний аудит було проведено німецькою інспекційно-сертифікаційною компанією TUV NORD CERT GmbH. «Кредобанк» успішно пройшов всі етапи аудиту відповідно до затвердженої методики аудитування i сертифікації та отримав підтвердження того, що комплексна система управління інформаційною безпекою банку повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 27 001:2013.

Стандарт ISO 27 001:2013 носить управлінський характер і спрямований на впровадження процесів, що дозволяють забезпечити належний рівень інформаційної безпеки організації, а також встановлює вимоги до оцінки та обробки ризиків інформаційної безпеки.

«Сертифікація за міжнародним стандартом ISO підтверджує, що впроваджена в „Кредобанку“ комплексна система управління інформаційною безпекою розроблена з урахуванням кращих світових практик забезпечення інформаційної безпеки, а всі процеси банку відповідають найвищим стандартам захищеності. Надійна комплексна система управління інформаційною безпекою знижує рівень фінансових ризиків, пов’язаних з інформаційною безпекою, та підвищує надійність банку та роботи його систем», — говорить голова правління АТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua