Запуск ринку землі сприятиме зростанню економіки України до 2% щорічно - СБ


Запуск ринку землі сприятиме зростанню економіки України до 2% щорічно - СБ

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен висловила надію, що новий президент і новий уряд України візьмуть на себе зобов’язання зняти мораторій на продаж земель сільгосппризначення.

Відкриття в Україні ринку землі сільгосппризначення і прийняття відповідного законодавства дозволить розкрити значний потенціал для економічного зростання, який додатково складе близько 2% щорічно.

Такий прогноз озвучила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен на прес-конференції.

«Відкриття ринку земель дозволить людям купувати і продавати землю, це буде найбільшою трансформуючою реформою для зростання економіки, яку Україна може зробити… Розрахунки, які ми робили, свідчать про те, що Україна може підвищити своє зростання на 1 або 2% на рік, крім основного зростання, у випадку запуску ринку землі.

Однак це дуже консервативні показники, бо буде ще багато супутніх позитивних моментів», – зазначила Кахконен. Вона також висловила сподівання, що новий президент і новий уряд України візьмуть на себе зобов’язання зняти мораторій на продаж земель сільгосппризначення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua