Підраховано, скільки "теплих кредитів" отримали українці цього року


Підраховано, скільки "теплих кредитів" отримали українці цього року

Українці з початку цього року отримали “теплих кредитів” майже на 700 мільйонів гривень з прогнозованих 1,1 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

“Загалом, в 2019 році більш ніж 63 тисяч сімей вже отримали в банках майже 700 мільйонів гривень” “теплих кредитів”. Це дві третини від усього прогнозованого обсягу кредитування в цьому році – 1,1 мільярда гривень “теплих кредитів”, – говориться в повідомленні.

Голова держагентства Сергій Савчук закликав всіх зацікавлених в утепленні також користуватися місцевою підтримкою.

“Завдяки державній та місцевій програмам здешевлення “теплих кредитів” можна заощадити до 80% витрат на енергоефективні заходи”, – зазначив він.

Довідка Finance.ua:

  • Механізм фінансування “теплих кредитів” передбачає відшкодування 20% суми кредиту (але не більше ніж 12 тисяч гривень) для громадян при заміні газових котлів;
  • 35% суми кредиту (але не більше ніж 14 тисяч гривень) на енергоефективне обладнання і матеріали для фізичних осіб;
  • 40% тіла кредиту (але не більше ніж 14 тисяч гривень у розрахунку на одну квартиру) на енергоефективне обладнання і матеріали для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів. При цьому громадянам, які отримують субсидію, компенсується 70% суми кредиту.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
В Контексті Finance.ua
Опитування