Дубілет пропонує видавати паспорти України прямо в аеропорту


Дубілет пропонує видавати паспорти України прямо в аеропорту

Один із засновників iGov і monobank Дмитро Дубілет у відповідь на пропозицію новообраного президента Володимира Зеленського спростити надання громадянства України. Пропонує запустити відповідний онлайн проект з видачею паспорта України в аеропорту по прибутті в країну.

“Паспорт видається прямо в аеропорту, і (така процедура) займає не більше 10 хвилин. Разом з паспортом видаємо пляшку ігристого і садимо в таксі”, – написав Дубілет в своєму Telegram-каналі у вівторок.

Він пропонує забезпечити онлайн подачу заяви на громадянство в “кілька кліків”, позаяк перевірку бекграунду кандидата можна здійснювати через системи “на кшталт Experian”.

Експерт вважає, що проект має запускатися поетапно – не на всі країни відразу, і після завершення всіх бізнес-процесів повинен бути підтриманий рекламною кампанією за кордоном.

На його думку, отримання громадянства України не повинно нести якихось особливих зобов’язань, крім щорічного приїзду в країну, а також невеликого щорічного адміністративного збору.

Дубілет зазначив, що проект забезпечить приплив туристичних доходів, інвестицій і підвищення іміджу країни за кордоном.

Засновник iGov також висловив думку, що чисельність громадян України – це хороший KPI менеджменту країною для президента.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua