У Вінниці вийшов на маршрут перший тролейбус місцевого виробництва


У Вінниці вийшов на маршрут перший тролейбус місцевого виробництва

У Вінниці у п’ятницю вийшов на маршрут перший тролейбус виробництва КП «Вінницька транспортна компанія».

Про це у Facebook повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Маю гарну новину – перший вінницький тролейбус сьогодні вийшов на лінію! Коли у 2015 році майстри Вінницької транспортної компанії модернізували перший вагон VinWay (трамвай вінницького виробництва – авт.), ми навіть не могли подумати, що наступним амбітним проектом колективу ВТК стане складання тролейбуса. Оновлення рухомого складу важливе. Тому складання тролейбуса на базі кузова першої комплектності – перспективний варіант», – повідомив Моргунов.

За його словами, фахівці КП «Вінницька транспортна компанія» підібрали комплектацію обладнання переважно вітчизняного виробництва. Так, новий тролейбус обладнаний українською електронною системою управління, а система інформаційного керування у нього вінницького виробництва.

Тролейбус має опцію 5 км автономного ходу, систему вентиляції у салоні, а також інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки, він споживає на 30% менше електроенергії порівняно з тролейбусами старого покоління.

15 травня тролейбус пройшов тестування, а сьогодні він вже вийшов на маршрут і працює у штатному режимі.

Загалом цьогоріч у «Вінницькій транспортній компанії» планують виготовити чотири таких тролейбуси. Окрім того, на маршрутах у Вінниці працюють вже десять трамваїв власного виробництва «VinWay».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua