0 800 307 555
0 800 307 555

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку "Стандарт"


Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку "Стандарт"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 15 травня 2019 року завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ “КБ “Стандарт”.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

“15 травня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «Комерційний Банк «Стандарт» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР). Відповідно, Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2015 року ПАТ “КБ “Стандарт” було віднесено до категорії неплатоспроможних через здійснення банком ризикової діяльності, наслідком чого було погіршення показників його фінансового стану, і наявність загрози інтересам вкладників та інших кредиторів. Національний банк України 18 червня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ “Стандарт”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua