Київ виділить на програму безпеки дорожнього руху 2,37 млрд грн


Київ виділить на програму безпеки дорожнього руху 2,37 млрд грн

Депутати Київської ради підтримали цільову програму з підвищення організації та безпеки дорожнього руху столиці до 2022 року.

Це рішення підтримали 65 депутатів, повідомляє прес-служба Київради.

“Відповідна програма, розрахована на 4 роки, покликана створити комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху і зменшити рівень травматизму і смертності в столиці. Адже зараз за кількістю летальних випадків Київ випереджає більшість європейських міст. За 2017 рік смертність на дорогах в порівнянні з 2016 роком зросла майже на 48%”. – йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, реалізація програми сприятиме зменшенню випадків перевищення швидкості, кількості нетверезих водіїв, навмисних порушень ПДР, незастосування ременів безпеки тощо.

“Через зношеність дорожньої інфраструктури ми тривалий час приділяли більше уваги її відновленню і збільшенню пропускної спроможності. Але період “євроблях” продемонстрував, що елемент безпеки на дорогах не варто покладати тільки на учасників руху або штрафи. Це повинна бути ціла система заходів: від модернізації перехресть, створення умов пересування для маломобільних груп і закупівлі габаритно-вагових комплексів до таких простих речей, як самодисципліна у використанні ременів безпеки”, – підкреслили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua