"Укренерго" заборгувало розробникам ПЗ для нового ринку електроенергії 2 млн доларів


"Укренерго" заборгувало розробникам ПЗ для нового ринку електроенергії 2 млн доларів

Консорціум розробників програмного забезпечення (ПЗ) нового ринку електроенергії для ДП НЕК “Укренерго” буде приймати рішення щодо подальшої участі в контракті з держкомпанією, якщо до кінця травня не отримає борг.

Про це 14 травня заявив представник одного з членів консорціуму — виконавчий директор угорської компанії IP System Фюзі Акош.

«Ми готові це зробити, але поки що не можемо прийняти таке рішення. Якщо до кінця травня ми не отримаємо гроші, то будемо приймати рішення», — сказав Акош, відповідаючи про можливість розірвання контракту.

Читайте також: З 1 липня має запуститися ринок електроенергії – Гройсман

Платежі за контрактом на розробку ПЗ “Укренерго” для нового ринку електричної енергії було заблоковано Міненерговугілля в грудні 2018 р., після того, як “Укренерго” за рішенням уряду перейшло у підпорядкування до Міністерства фінансів. Сума боргу за контрактом становить $2 млн.

До консорціуму розробників ПЗ “Укренерго” для нового ринку входять IP Systems (Угорщина), Smart Technologies Management-Beratungs und Beteiligungs (Австрія) та субпідрядник Siemens AG (Австрія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua