0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Британці примусово викуплять акції однієї з найбільших тютюнових компаній в Україні


Британці примусово викуплять акції однієї з найбільших тютюнових компаній в Україні

Британська компанія “Імперіал Тобакко Оверсіз Холдінгз Лімітед” оголосила squeeze-out – безвідкличну вимогу про викуп акцій міноритаріїв ПрАТ “Імперіал Тобакко Продакшн Україна”, однієї з найбільших тютюнових компаній в Україні.

Про це повідомило ПАТ в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

“Імперіал Тобакко Оверсіз” володіє 99,95% акцій української компанії. Ціна придбання акцій – 100 грн за штуку, загальна сума викупу акцій міноритаріїв складе 1,3 млн грн.

“Імперіал Тобакко Продакшн Україна” в 2018 році отримав 321,67 млн ​​грн чистого прибутку проти 99,42 млн грн чистого збитку за 2017 рік, чистий дохід від реалізації продукції в 2018 році скоротився на 7,3% – до 2,5 млрд грн . Компанія реалізувала в 2018 році 11,1 млрд шт. сигарет (частка експорту – 36%).

ПрАТ “Імперіал Тобакко Продакшн Україна” входить до холдингу Imperial Tobacco (Британія). Бренди компанії – Davidoff, Parker & Simpsin, West, Style, R1, “Прима”.

Тютюнова фабрика розташовується в Києві. Виробляє продукцію для внутрішнього ринку і на експорт (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Об’єднані Арабські Емірати, Монголія, Ліван, Узбекистан, США).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування