Уряд затвердив перший перелік інвестиційних програм на 3,3 млрд грн


Уряд затвердив перший перелік інвестиційних програм на 3,3 млрд грн

Уряд затвердив перший перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2019 році. Це 340 проектів, які будуть фінансуватися на 3,3 млрд грн з ДФРР.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає прес-службу уряду.

“За кошти ДФРР в регіонах буде реалізовано 113 об’єктів освіти (загальноосвітні школи, дитячі садки) на 885 млн гривень, 29 об’єктів водопостачання та водовідведення на 383,8 млн грн, 58 об’єктів охорони здоров’я та соціального захисту населення на 696 млн грн, 14 об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури на 277 млн ​​грн, 19 об’єктів культури на 161,5 млн грн тощо”, – наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, нерозподілений залишок ДФРР зараз становить 4,3 млрд грн, з яких 500 млн грн – кошти на реалізацію проектів-переможців “Всеукраїнського громадського бюджету”.

У розпорядження про фінансування за рахунок ДФРР включено проекти, представлені на розгляд усіма областями (за винятком Київської і Львівської) і містом Київ, реалізація яких почалася в попередні роки із залученням коштів ДФРР.

У відомстві також нагадали, що загальний обсяг фінансування ДФРР на 2019 становить 7,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua