0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Картки, з якими вигідно купувати і продавати валюту онлайн


З лютого в Україні змінилися правила валютообміну. НБУ офіційно дозволив громадянам купувати і продавати валюту онлайн. Багато банків вже реалізували таку можливість в своїх інтернет-банкінгах. І в кожному для цього доведеться оформляти мінімум дві картки: одну в гривні, іншу – у валюті, яку купуєте. Finance.ua розбирався, в яких банках і з якими картками такі операції будуть найбільш вигідними. Ось матеріал нашого журналіста:

Найкращі картки для валютообміну 💸

До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції за картками в Україні. Щоб допомогти вам з вибором, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. За його допомогою можна швидко і комфортно обрати необхідну саме вам карту з онлайн-замовленням, безкоштовним випуском і обслуговуванням, кешбеком, зняттям готівки без комісії або іншими вигодами:

Підібрати картку для себе 💳

А якщо ви давно підбираєте надійний банк з вигідними умовами для зберігання і примноження своїх валютних накопичень, у нас працює спеціальна програма – “Бонус до депозиту”, яка дозволяє отримувати підвищені процентні ставки не тільки за вкладами в гривні, але і за депозитами в доларах США і євро:

Бонуси до депозитів 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування