0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кредит до 500 тисяч гривень – це просто! Банк Кредит Дніпро поліпшив умови видачі кредитів готівкою


Банк Кредит Дніпро поліпшив умови роздрібного кеш-кредитування, збільшивши максимальну суму кредиту готівкою до 500тисяч гривень. Клієнт може обрати оптимальний для себе термін кредитування – 12, 24, 36, 48 або 60 місяців, – зважаючи на свої фінансові плани й можливості. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Кошти видаються без застави та поруки, і їх можна використовувати з будь-якою метою.

«Роздрібне споживче кредитування лишається у фокусі нашої бізнес-стратегії, адже це ефективний інструмент підтримки споживчого попиту, який сьогодні є драйвером зростання економіки, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – З огляду на ринкові тренди зростання доходів і фінансових запитів населення ми підняли планку максимальної суми кредиту готівкою до півмільйона гривень. Широкий спектр кредитних пропозицій, вдале поєднання різних каналів залучення клієнтів, висока швидкість прийняття рішень і ексклюзивні акційні пропозиції роблять наші продукти конкурентними і затребуваними, надаючи клієнтам реальну можливість реалізувати свої плани тут і зараз».

Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

До речі, на Finance.ua працює сервіс персонального підбору кредитів. Безкоштовно проводимо розрахунок і підбір кредитних пропозицій.

Вибрати собі кредит

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Кредит Дніпро
В Контексті Finance.ua
Опитування