В Україні стали частіше користуватися водним транспортом


В Україні стали частіше користуватися водним транспортом

Пасажироперевезення водним транспортом в морських портах України в січні-квітні цього року зросли до понад 55 тисяч пасажирів, що на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в прес-службі Адміністрації морських портів України.

“З початку року послугами водного транспорту в морських портах України скористалося вже понад 55 тисяч пасажирів, що на 19% більше, ніж торік”, – вказали в АМПУ.

Три чверті від загальної кількості пасажирів (42 149 осіб) – це внутрішні перевезення водним транспортом в порту Херсон і на прогулянкових катерах в Одесі.

Іноземні перевезення з січня по квітень склали майже 13 тис. пасажирів. Переважно це поромна переправа в Чорноморську і круїзні річкові лайнери в Усть-Дунайську.

Що стосується Дніпра, то з початку року через річку пройшли вже 1934 судна (рейси), що більш ніж на 60% перевищує минулорічну статистику за цей період. Загальний обсяг перевезень вантажів уже склав майже 2 млн тонн. В основному це зернові та будівельні вантажі, обсяги яких зросли відповідно в 2,8 і 2,3 рази, а також металопродукція. При цьому зернові досягли позначки в 1 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua