Готелі в Україні обладнають безконтактними картками для входу


Готелі в Україні обладнають безконтактними картками для входу

У нових і реконструйованих готелях в Україні будуть встановлювати електронні системи контролю доступу для входу за безконтактними картками до номерів та інших готельних приміщень.

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: Мінрегіон запровадив обов’язкове укладання на дорогах тактильної плитки

“Ситуації з крадіжками завжди неприємні. Тому, щоб підвищити безпеку і захистити гостей від таких негативних моментів, ми запропонували при проектуванні нових та проведенні реконструкції наявних готелів обов’язково передбачати електронні системи контролю входу в сам готель та номери — за безконтактними картками. За допомогою таких електронних систем можна відслідковувати та ідентифіковувати всі входи до номеру, у тому числі персоналу”, — сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Що це дозволить:

  • підвищити рівень обслуговування в українських готелях, зробити їх надійнішими та більш безпечними для громадян,
  • суттєво скоротити енерговитрати в будівлі завдяки “енергозберігаючим кишеням”, через які за допомогою картки контролюється подача електроенергії до номеру.

Згідно зі змінами у ДБН, при проектуванні готелів необхідно передбачати заходи, які захищають від несанкціонованого проникнення в готельні номери та інші приміщення, за допомогою сучасних систем контролю доступу та відеоспостереження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua