Омелян запевнив, що асфальт в Україні "не попливе"


Омелян запевнив, що асфальт в Україні "не попливе"

На ремонт трас Київ – Одеса і Київ – Чоп виділені додаткові гроші, необхідні роботи вже почалися. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Відповідаючи на запитання, чи “попливе” асфальт на дорогах влітку, він сказав: “Той, що побудували ми, – “не попливе”. Ті дороги, що не ремонтувалися по 20-30-50 років, звичайно, в кращому стані не будуть. Ми приділяємо багато уваги трасам М-05 і М-06, це Київ – Одеса, Київ – Чоп”.

За словами Омеляна, на капітальний ремонт дороги Київ – Одеса необхідно більш ніж 10 млрд грн, але таких грошей “ні в бюджеті цього року, ні в бюджеті наступного не буде”.

“Але ми йдемо крок за кроком. Цього, максимум наступного року, повинні закінчити Київську область, переходимо на Черкаську. Фінансування вибили ще й за рахунок зекономлених кредитних грошей, і близько 60 млн євро ми передамо конкретно на Одеську трасу”, – заявив голова Мінінфраструктури.

Раніше повідомлялося, що в Україні вводиться обов’язкове використання перевантажувачів асфальтобетонних сумішей при будівництві міжнародних доріг першої категорії. Зміни передбачені державними будівельними нормами, які оновлює Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua