У Chrome додано нові інструменти боротьби з відстеженням користувачів з боку рекламодавців


У Chrome додано нові інструменти боротьби з відстеженням користувачів з боку рекламодавців

Під час проведення конференції для розробників Google I/O представники пошукового гіганта розповіли про новий спосіб обмеження рекламодавців в Chrome, які можуть відстежувати дії користувачів в інтернеті.

Компанія запускає новий набір елементів управління, які дозволять користувачам бачити всі файли кукі, що зберігаються в певний момент в браузері, і дають їм можливість блокувати будь-які трекери, які їм не подобаються.

Поки що не уточнюється, як саме будуть працювати нові елементи управління, відповідний інтерфейс не демонструвався публіці. Разом з тим, в Google заявляють, що це новий крок в напрямку захисту конфіденційності користувачів в браузері Chrome.

Google також вводить обмеження і на інші методи відстеження користувачів, які не пов’язані з використанням кукі. Мова йде про відстеження характерних ознак браузера, скорочення обсягу пасивної інформації, яку Chrome надає сайтам, і нові заходи боротьби з активними методами відстеження.

Google також випустила кілька нових інструментів забезпечення прозорості використання даних користувачів, розроблених для спільної роботи з наявними функціями, такими як Налаштування реклами і Блокування цієї реклами.

Нове розширення браузера з відкритим вихідним кодом буде інформувати користувачів про різних посередників, які були залучені в обслуговування і таргетинг цього оголошення Google. Google зробить розширення доступним для різних браузерів і за допомогою відкритого API буде заохочувати інші рекламні мережі підтримувати цю систему.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua