АТ "Юнекс Банк" серед 50-ти провідних банків України-2019


АТ "Юнекс Банк" серед 50-ти провідних банків України-2019

Шановні клієнти та партнери! Раді повідомити, що за результатами рейтингу «50 провідних банків України-2019», засновником якого є «Фінансовий клуб», АТ «Юнекс Банк» знов увійшов у ТОП-50 кращих банків України. Оголошення ТОП-50 кращих банків України та нагородження лідерів фінансового ринку відбулося 24 квітня 2019 року в рамках Церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS – 2019.
Від моменту заснування (грудень 1993 року) та станом на сьогодні «Юнекс Банк» є універсальним банком. Фінансова установа співпрацює з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни, а з 2017 року також активно розвиває роздрібний бізнес: кредитування фізичних осіб, карткові проекти та онлайн-сервіси. Сьогодні банк пропонує широкий спектр сучасних банківських продуктів та послуг для юридичних та фізичних осіб, активно розвиває напрямок МСБ. Банк представлений практично у всіх регіонах України, де нараховує 23 відділення, які надають повний набір банківських послуг, та майже 40 торговельних точок, де клієнти можуть оформити кредити готівкою та кредитні картки.
У лютому 2019 року Рейтингове агентство «IBI Рейтинг» підвищило рейтинг надійності банківських вкладів до рівня 4+ (висока надійність), а рівень кредитного рейтингу до «uaА-» із прогнозом «стабільний», що свідчить про достатні показники ліквідності та капіталізації, а також прибуткову діяльність та її прийнятні показники ефективності. АТ «Юнекс Банк» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua