Банки стають важливим партнером аграріїв і можуть вчасно забезпечити необхідним фінансуванням


Банки стають важливим партнером аграріїв і можуть вчасно забезпечити необхідним фінансуванням

Cьогодні основною, а найчастіше й найбільш ємною потребою у фінансуванні агробізнесу, є оборотний капітал. Джерела фінансування можуть бути різними, наприклад, власний капітал компанії та торгові кредити у вигляді відстрочки постачальників по сплатах за засоби захисту рослин, насіння, паливо та інші послуги. Однак, варто зазначити, загалом як власний капітал, так і торгові кредити не завжди можуть повністю покрити потреби компанії і часто це набагато дорожче банківського фінансування.

Таким чином банки стають важливим партнером аграріїв і можуть вчасно підтримати і забезпечити необхідним фінансуванням, особливо на етапі посівної кампанії. Оскільки не кожна компанія має достатньо активів забезпечення для роботи з банками, ми пропонуємо унікальний продукт на ринку — фінансування всього ланцюжка реалізації готової продукції від посіву до кінцевого покупця із забезпеченням у вигляді майбутнього врожаю і готової продукції. У роботі з нашими клієнтами ми використовуємо досвід експертів однієї з найбільших фінансових міжнародних груп BNP Paribas і штатних агрономів. Сучасні технології, зокрема супутниковий моніторинг полів і аналіз NDVI індексу, дозволяють як менеджменту компанії, так і банківському партнеру отримувати актуальну інформацію про стан посівів і відповідно реагувати на можливі проблеми.

Агрономи банку мають великий успішний досвід роботи з агрокомпаніями по всьому світу.

Ще одним важливим аспектом потреби у фінансуванні є інвестиційні проекти компаній різного характеру, які можна умовно розбити на дві категорії. Малі та середні — закупівля дронів, техніки, обладнання, крупні — інфраструктурні проекти, приміром будівництво елеваторів, закупівля власного парку вагонів або зерновозів, а також розширення земельного банку.

Більшість подібних проектів є досить капіталомісткими і мають тривалий період повернення інвестицій, але при цьому необхідні для забезпечення гідної конкурентної позиції на ринку і збереження високої маржинальності бізнесу як такого. Не кожна компанія може самостійно впоратися з такими об’ємними проектами, і банки активно пропонують свою участь у вигляді як стандартних кредитних ліній з графіком погашення, так і лізингових продуктів. Ми активно працюємо в цьому сегменті і пропонуємо фінансування на покупку техніки й обладнання в зручному форматі для наших клієнтів.

Матеріал опубліковано у виданні AgroDestanations.com.ua, 2019 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua