У Запоріжжі ліквідовано схему виробництва ювелірних виробів на 5 млн гривень


У Запоріжжі ліквідовано схему виробництва ювелірних виробів на 5 млн гривень

На Запоріжжі ліквідовано схему незаконного виробництва та реалізації ювелірних виробів вартістю 5 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

Співробітники податкової міліції під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури ліквідували в Запорізькій області схему незаконного виробництва та реалізації ювелірних виробів і вилучили велику партію товарів.

В рамках проведення операції “Мережа” і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.209, ч.3 ст.212, ч.3 ст.28, ч.3 ст.212 і ч.2 ст. 364 КК було встановлено організовану групу осіб, які закуповували за готівку золото, інші дорогоцінні метали і дорогоцінні камені і здійснювали їх переробку в ювелірні вироби на підконтрольних виробничих потужностях.

У подальшому вказані ювелірні вироби реалізовували кінцевим споживачам через спеціально створений Інтернет-магазин і через мережу підконтрольних ювелірних магазинів на території Запорізької області.

З метою ухилення від оподаткування, реалізація ювелірних виробів відбувалася від імені ряду підконтрольних фізичних і юридичних осіб без відповідного відображення в їх бухгалтерському та податковому обліку реальних доходів, отриманих від зазначених операцій.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено ювелірні вироби загальною вартістю 5 млн гривень, фінансово-господарські документи, чорнову документацію, комп’ютери та носії інформації.

Наразі слідство триває.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua