Google дозволить користувачам автоматично видаляти інформацію про себе


Google дозволить користувачам автоматично видаляти інформацію про себе

У найближчі тижні Google планує розгорнути зміну налаштувань додатків, що дозволить користувачам автоматично видаляти дані про їх місцезнаходження.

Оновлення торкнеться додатків, які безперервно записують дані про користувача, наприклад – служби визначення своє місцезнаходження або Карт Google.

Читайте також: Google додала функцію контролю витрат в Play Store

Поки оновлення стосується тільки історії місцезнаходжень, а також активності в мережі і додатках. Це, наприклад, перегляди сторінок в Chrome, запити в Google Картах і програми, якими ви користуєтеся на Android.

Для користувачів буде доступне автоматичне видалення подібної історії через три або вісімнадцять місяців. Також можна вибрати постійне зберігання до того моменту, як користувач не вирішить вручну видалити історію своїх переміщень і діяльності.

“Дані можуть зробити продукти Google кориснішими для вас, але ми почули ваші відгуки про те, що нам потрібно надати більш прості способи управління ними або їх видалення. Ви завжди повинні мати можливість керувати своїми даними таким чином, який найкраще працює”, – написали менеджери з продуктів Google Марло МакГріфф і Девід Монсі в своєму блозі.

Покращення впроваджуються приблизно через рік після того, як Google оновив Security Checkup з “персоналізованим керівництвом”, адаптованим для окремих облікових записів, і запустив інтелектуальний захист від фішингу в Chrome.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua