0 800 307 555
0 800 307 555

"Енергоринок" та "Укренерго" готуються до старту нового ринку електроенергії 1 липня


"Енергоринок" та "Укренерго" готуються до старту нового ринку електроенергії 1 липня

Відповідно до Закону України “Про ринок електричної енергії” оператор системи передачі (державне підприємство “НЕК “Укренерго”) та оператор ринку (ДП “Енергоринок”) розпочали здійснення тестових операцій з купівлі-продажу електричної енергії на відповідних сегментах нового ринку електричної енергії.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ). ДП “Енергоринок” розпочало здійснення тестових операцій на ринку “на добу наперед” та внутрішньодобовому ринку та тестування роботи балансуючої групи гарантованого покупця.

В свою чергу, ДП “НЕК “Укренерго” розпочало здійснення тестових операцій на ринку електричної енергії: запущено модуль програмного забезпечення адміністратора розрахунків по реєстрації двосторонніх договорів, на якому здійснюються відповідні тестові операції, та розпочато реєстрацію учасників ринку.

Також ДП “НЕК “Укренерго” опубліковано на власному веб-сайті план-графік запуску решти модулів програмного комплексу системи управління ринком та проведення консультацій та навчань щодо таких модулів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua