«Укрзалізниця» і ДФС запобігли привласненню коштів залізниці майже на 50 млн грн


«Укрзалізниця» і ДФС запобігли привласненню коштів залізниці майже на 50 млн грн

АТ “Українська залізниця” спільно з ДФС запобігли привласненню майже 50 млн грн коштів компанії фіктивною фірмою.

Про це йдеться в постанові Південного апеляційного господарського суду.

Йдеться про використання турнікетної системи на станціях Святошино і Біличі, нібито встановленої компанією “Бонметон” (Дніпро). Господарський суд Дніпропетровської області 23 квітня почав підготовчі слухання про повернення майна залізниці.

Як випливає з матеріалів справи, в 2014 році, при попередньому керівництві «Укрзалізниці», на станціях Святошино та Біличі встановили турнікети балансовою вартістю 48,9 млн грн. У 2017 році «Бонметон» звернулася до суду з позовом про стягнення вартості цього обладнання, яка, на думку експертів, була явно завищеною.

За сприяння співробітників міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС вдалося довести фіктивність фірми «Бонметон». Як говориться в рішенні суду, директор фірми на момент нібито подання позову до залізниці відбував покарання у Солом’янській виправній колонії (№21) і не мав жодних зустрічей з третіми особами. У підсумку “Українській залізниці”, 100% акцій якої належать державі, вдалося зберегти значні кошти. За експертними оцінками, 50 млн грн достатньо для закупівлі декількох тепловозів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua