0 800 307 555
0 800 307 555

ВВС виплатила Порошенку перший транш компенсації за некоректний матеріал


ВВС виплатила Порошенку перший транш компенсації за некоректний матеріал

Президент України Петро Порошенко задекларував 1 млн 752 тис. 392 гривень відшкодування моральної шкоди від британської телерадіомовної корпорації ВВС. Це він вказав у своїй декларації.

Раніше Порошенко заявив, що ВВС виплатила йому перший транш компенсації за некоректний матеріал. У матеріалі, який був опублікований в травні 2018 року, говорилося, що адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен отримав мінімум 400 тис. доларів за організацію зустрічі в Білому домі Трампа і Порошенка.

Джерела в Києві розповіли ВВС, що гроші були заплачені посередниками, які нібито діють в інтересах Порошенка, хоча сам Коен при цьому не був зареєстрований як лобіст, згідно з американським законодавством.

Після виходу статті в Адміністрації Президента України назвали викладену в ній інформацію брехнею і наклепом. Зокрема, в АП заявили, що подібна дезінформація є частиною кампанії з дискредитації українсько-американських відносин.

Порошенко у березні 2019 року подав до суду на BBC. За результатами судового засідання телерадіокомпанія 28 березня принесла вибачення і погодилася відшкодувати збитки Порошенку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua