Зустрічайте новий Овердрафт "Легкий" для малого бізнесу від ПУМБ


Зустрічайте новий Овердрафт "Легкий" для малого бізнесу від ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив новий продукт для клієнтів малого бізнесу – Овердрафт «Легкий». Овердрафт «Легкий» дозволить вести бізнес ще впевненіше, адже сума ліміту буде завжди під рукою на рахунку та, за необхідності, задовольнить будь-яку короткострокову потребу компанії в обігових коштах: у разі непередбачуваних витрат, термінових платежів або своєчасних розрахунків з постачальниками.

На відміну від звичайного овердрафту, овердрафт «Легкий» передбачає просту та швидку процедуру оформлення до трьох днів з мінімальним пакетом документів, відсутність комісій та застави, а також зручність використання у будь-який момент.

«У бізнесі періодично виникають ситуації, коли покупці затримують розрахунки, а постачальникам потрібно виконати платежі своєчасно, або непередбачувані витрати, які потрібно оперативно покрити. Ліміт можна відкрити безкоштовно про всяк випадок, а потім легко скористатися за потреби. Тому Овердрафт «Легкий» – це не кредит у класичному розумінні, це сервіс для клієнтів ПУМБ з оборотами по рахункам, який завжди допоможе вирішити термінові питання ліквідності без зайвих зусиль», – коментує Віктор Харковець, керівник з мікрокредитування Департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ.

Детальніше ознайомитись з умовами продукту можна за посиланням.

Підберіть кредит на прийнятних умовах за допомогою сервісу порівняння

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua