0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Зустрічайте новий Овердрафт "Легкий" для малого бізнесу від ПУМБ


Зустрічайте новий Овердрафт "Легкий" для малого бізнесу від ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив новий продукт для клієнтів малого бізнесу – Овердрафт «Легкий». Овердрафт «Легкий» дозволить вести бізнес ще впевненіше, адже сума ліміту буде завжди під рукою на рахунку та, за необхідності, задовольнить будь-яку короткострокову потребу компанії в обігових коштах: у разі непередбачуваних витрат, термінових платежів або своєчасних розрахунків з постачальниками.

На відміну від звичайного овердрафту, овердрафт «Легкий» передбачає просту та швидку процедуру оформлення до трьох днів з мінімальним пакетом документів, відсутність комісій та застави, а також зручність використання у будь-який момент.

«У бізнесі періодично виникають ситуації, коли покупці затримують розрахунки, а постачальникам потрібно виконати платежі своєчасно, або непередбачувані витрати, які потрібно оперативно покрити. Ліміт можна відкрити безкоштовно про всяк випадок, а потім легко скористатися за потреби. Тому Овердрафт «Легкий» – це не кредит у класичному розумінні, це сервіс для клієнтів ПУМБ з оборотами по рахункам, який завжди допоможе вирішити термінові питання ліквідності без зайвих зусиль», – коментує Віктор Харковець, керівник з мікрокредитування Департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ.

Детальніше ознайомитись з умовами продукту можна за посиланням.

Підберіть кредит на прийнятних умовах за допомогою сервісу порівняння

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
В Контексті Finance.ua
Опитування