0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

«Бориспільським експресом» скористалась рекордна кількість пасажирів


«Бориспільським експресом» скористалась рекордна кількість пасажирів

«Бориспільським експресом», який сполучає Центральний вокзал Києва з міжнародним аеропортом «Бориспіль», 22 квітня скористались рекордні 2504 пасажира.

Про це повідомляє на прес-служба Укрзалізниці.

“Укрзалізниця фіксує рекордні перевезення залізничним експресом, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Так, 22 квітня експресом було перевезено 2504 пасажирів. Загалом в середньому за добу експрес перевозить близько 2000 пасажирів”,- ідеться в повідомленні.

Станом на 23 квітня Kyiv Boryspil Express зробив 7788 тисяч рейсів, а його обрали майже 270 тисяч пасажирів, причому популярність поїзда постійно зростає.

Якщо в попередні місяці поїзд перевозив у середньому по 50 тис. пасажирів, то упродовж останнього місяця поїздом скористалися 70 тис. пасажирів. Як показує статистика, найчастіше пасажири обирають Kyiv Boryspil Express у п’ятницю та середу.

Мої Fiнанси:

  • Експрес між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця запустила 30 листопада 2018 року.
  • Він функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.
  • Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на вокзалі в Києві.
  • Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах.
  • В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи.
  • На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2.
  • Вартість квитка – 80 грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування