0 800 307 555
0 800 307 555

Заборона експорту нафтопродуктів з Росії: Білорусь може частково замістити постачання


Заборона експорту нафтопродуктів з Росії: Білорусь може частково замістити постачання

Білоруська нафтова компанія (БНК) розраховує на зростання обсягів експорту бітумів в Україну на тлі обмежень, які запровадила Росія на постачання нафти і нафтопродуктів до цієї країни.

“Що стосується постачання Росією інших продуктів, як-от, наприклад, бітуми, то якщо його буде припинено, то ми очікуємо зростання постачань із боку Білорусі”, – сказав журналістам заступник гендиректора БНК Сергій Гриб у вівторок у Мінську.

Читайте також: Україна посилила контроль якості нафти, що надходить з РФ

При цьому він не очікує зростання обсягів постачання білоруських світлих нафтопродуктів в Україну на тлі російських санкцій. “Якщо правильно читати постанову уряду РФ, то там є кілька нюансів. Якщо ми говоримо про бензини, дизельне паливо, то в ній (постанові – Ред.) зазначено, що постачання на територію України може здійснюватися з дозволу уповноважених органів Росії. Наскільки відомо, нині це постачання здійснюється”, – сказав С.Гриб.

Довідка Finance.ua:

  • Проблеми виникли саме зі світлими нафтопродуктами, до яких належать бензини, дизельне паливо та інші. Бітуми належать до темних нафтопродуктів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua