0 800 307 555
0 800 307 555

В Одесі викрили центр мінімізації митних платежів


В Одесі викрили центр мінімізації митних платежів

Співробітники податкової міліції припинили в Одесі діяльність центру мінімізації митних платежів, обсяг імпортних операцій якого перевищував 200 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

“Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Миколаєві, припинили в Одесі діяльність центру мінімізації митних платежів (ЦМТП). Обсяг ТМЦ, ввезених через компанії, що входять до складу ЦМТП, складає понад 200 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

В рамках розслідування кримінального провадження за ознаками ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України встановлена група осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги із заниження митної вартості товарів під час їх імпорту з-за кордону. У схемі фігуранти використовували низку підконтрольних компаній імпортерів і нерезидентів, зареєстрованих в різних країнах світу.

За даними слідства, фігуранти кримінального провадження виготовляли на замовлення клієнтів-вигодонабувачів фальшиві імпортні контракти, інвойси та інші документи від імені підконтрольних підприємств-нерезидентів щодо імпорту певної продукції. В ці документи вносили неправдиві відомості щодо вартості та кількості ТМЦ, які імпортували на адресу підконтрольних компаній-резидентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua