0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

До відома акціонерів АТ "Таскомбанк", м. Київ!


До відома акціонерів АТ "Таскомбанк", м. Київ!

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових Загальних зборах акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» (місцезнаходження: Україна, 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 30) повідомляє, що станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових Загальних зборах акціонерів, що відбудуться 15.02.2019 року, початок роботи позачергових Загальних зборів о 09-30 год., а саме станом на 24-00 год. 11.02.2019 року загальна кількість акцій для проведення цих позачергових Загальних зборів складає 16 471 430 штук, кількість голосуючих акцій для голосування у цих позачергових Загальних зборах складає 16 471 430 штук.

Наглядова Рада АТ «ТАСКОМБАНК»

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування