Банкіри висловилися про вплив на курс гривні після перемоги Зеленського на виборах


Банкіри висловилися про вплив на курс гривні після перемоги Зеленського на виборах

Перемога Володимира Зеленського на президентських виборах не матиме істотного впливу на курс гривні, вважають банкіри.

За словами начальника управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрія Гріненка, курс гривні на міжбанківському валютному ринку на відкритті торгів у понеділок зміцнився до 26,825 грн/$1 з 26,85 грн/$1 за підсумками торгів у минулу п’ятницю.

За оцінкою експерта, найближчим часом на курс гривні можуть чинити тиск виплати ПДВ, погашення облігацій держбанків, а в травні – виплата дивідендів.

Директор казначейства банку “Кредит Дніпро” Олег Курінний повідомив, що міжбанківський ринок перший робочий ранок після виборів президента зайняв вичікувальну позицію, відкрившись п’ятничними котируваннями 26,8-26,85 грн/$1. За його оцінкою, курсові тренди поточного тижня будуть перебувати під впливом таких факторів, як завершення фінансового місяця, майбутні свята, спроби спекулятивних розхитувань.

За оцінкою І. Якобчука, найближчим часом на курс гривні, в першу чергу, можуть мати вплив події, які будуть розвиватися навколо Приватбанку, і перші кроки нового президента України.

Екс-голова правління РВС Банку Владислав Кравець також вважає, що політика НБУ не зміниться: “Якщо залишиться нинішня команда НБУ або якщо на її заміну прийде нова команда технократів, то політика НБУ не зміниться”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua