0 800 307 555
0 800 307 555

У Зеленського відповіли на вимогу знизити тарифи на комуналку


У Зеленського відповіли на вимогу знизити тарифи на комуналку

Представник команди кандидата в президенти Володимира Зеленського Олександр Данилюк каже, що на посаді голови держави Зеленський буде порушувати питання обґрунтованості ціни на газ перед урядом.

Про це він сказав в коментарі “Українській правді”.

Читайте також: З 1 травня киян очікує подорожчання гарячої води і тепла

“Ви знаєте, що сфера тарифів не перебуває у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, істотно зменшилася в порівнянні з зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має позначитися на ринку України”, – сказав Данилюк.

За його словами, після вступу на посаду Зеленський запитає про обґрунтованість цін на газ у Кабінету Міністрів.

“Що ми зараз бачимо – те, що газ для населення коштує дорожче, як для бізнесу. Тобто, звичайно, коли президент вступить на свою посаду, він буде піднімати це питання досить принципово перед урядом. Так, це відповідальність уряду, але буде дуже цікаво подивитися, яка буде аргументація уряду щодо ринкових умов”, – сказав Данилюк.

Щодо іншого очікування виборців – притягнення до відповідальності представників влади за корупційні злочини, член команди Зеленського сказав наступне:

“Що стосується арештів. Що може зробити президент? Він не втручатиметься в процеси і не заважатиме антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може заарештовувати або не заарештовувати людей – тоді він нічим не буде відрізнятися від старої системи”.

“Тому ще раз: у президента не буде кнопки посадити чиновників, але він буде забезпечувати умови, щоб правоохоронні органи і суди займалися своєю роботою”, – заявив Данилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua