0 800 307 555
0 800 307 555

Ситуація з ПриватБанком: Южаніна сподівається, що Україна отримає транші МВФ


Ситуація з ПриватБанком: Южаніна сподівається, що Україна отримає транші МВФ

Голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна сподівається, що МВФ не змінить свого рішення про надання Україні двох траншів цього року через останні судові рішення щодо ПриватБанку.

Читайте також: Вже третій суд став на бік Коломойського у справі Приватбанку

Про це Южаніна заявила в коментарі журналістам у виборчому штабі Петра Порошенка.

“Я не можу коментувати це питання, але, наскільки я розумію, зараз європейські інститути поки що не втрачають надії, що рішення першої інстанції (щодо ПриватБанку – ред.) буде оскаржено, і що воно ніколи не набуде законної сили. Тому зараз стабільна ситуація і є глибоке розуміння. Наскільки зміниться така точка зору після закінчення президентських виборів, я поки що не знаю”, – сказала Южаніна.

У відповідь на уточнююче питання, чи існує ймовірність того, що Україна не отримає двох траншів у разі нових судових рішень на користь Приватбанку, голова профільного комітету зазначила, що цього не може відбутися в такий короткий час, оскільки наступна місія МВФ приїде вже в травні.

“Тому, що стосується того траншу, який повинен бути в травні, мені здається, взагалі не сталося нічого такого, щоб ми його не отримали. А що стосується вересневого траншу, то ми подивимося, як вже будуть просуватися ці (судові) справи”, – зазначила Южаніна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua