0 800 307 555
0 800 307 555

З 22 квітня в Києві почали евакуювати авто порушників паркування


З 22 квітня в Києві почали евакуювати авто порушників паркування

На київські вулиці вийшли працювати перші муніципальні паркувальні інспектори.

Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, начальник управління з паркування Дмитро Рахматуллін.

Читайте також: Набули чинності нові норми складання водійських іспитів: основні зміни

За його словами, на початковому етапі патрулювати вулиці будуть 10 осіб. Всього ж до кінця року штат інспекторів повинен зрости до приблизно 90-100 осіб.

«Інспектори вийдуть приблизно в понеділок-вівторок. Маршрути є, будемо їх чергувати. Працювати поки що будуть у Печерському, Шевченківському та Голосіївському районах Києва. Буде більше інспекторів – буде і більше охоплення території. Евакуація автомобілів проходитиме на цьому етапі силами Нацполіції – інспектор викличе патруль, а ті вже в свою чергу займатимуться евакуацією неправильно припаркованих авто. На сьогодні наша нормативно-правова база не дозволяє самостійно залучати евакуатори», – додав Рахматуллін.

Конкурс на обіймання посад паркувальних інспекторів триває, набір іде. Після початку патрулювання в інспекції розраховують активніше наймати співробітників.

Також паркувальна інспекція зараз зайнята пошуком відповідних майданчиків в місті для встановлення механізованих парковок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua