0 800 307 555
0 800 307 555

В МінАПК розповіли про дотації фермерам


В МінАПК розповіли про дотації фермерам

На державну підтримку агропромислового комплексу України має спрямовуватися не менше 1% “аграрного” ВВП. Про це заявила в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Трофімцева пояснила, що така норма була внесена до Бюджетного кодексу у 2016 році. Положенням визначено, що обсяг державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 2017-2021 роках становить не менше 1% випуску продукції у сільському господарстві.

У грошовому вираженні уряд направив вітчизняному АПК по 6 млрд грн допомоги, у минулому та в поточному році, уточнила в. о. міністра.

Трофімцева також відзначила роль експортерів у розвитку вітчизняного АПК та нагадала, про секторальну експортну стратегію АПК, яку уряд реалізує сьогодні.

“В рамках реалізації Секторальної експортної стратегії ми передбачили ряд заходів, зокрема, вдосконалення нормативно-правової бази, інформаційний супровід експортерів, організаційна та фінансова підтримка, а також створення Експортного агентства”, — розповіла в.о. міністра.

Раніше повідомлялося, що завдяки дотаціям свої потужності у минулому році наростили головні “годувальники” країни, серед яких птахівники і молочники.

При цьому, нагадаємо, торік Україна піднялася на 6-е місце у світовому рейтингу експортерів курятини, обігнавши Росію і Канаду. У країнах ЄС Україна — серед трьох головних постачальників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua