0 800 307 555
0 800 307 555

"Parlons Francais" від Креді Агріколь Банку


"Parlons Francais" від Креді Агріколь Банку

Креді Агріколь Банк продовжує проект «Parlons Francais», покликаний поширювати вивчення французької мови в українських школах.

11 квітня відбулася друга зустріч у рамках ініціативи. У флагманське відділення банку завітали учні київської школи №112 ім. Тараса Шевченка.

Гостям провели екскурсію, показали діджитал-інструменти відділення нового формату, розповіли про перспективи розвитку банківської системи та ознайомили з інформацією про Креді Агріколь. Співробітники банку наголосили на важливості вивчення іноземних мов та провели інтерактивну гру. Учні продемонстрували високий рівень знання французької мови, особливо фінансової термінології.

«Креді Агріколь сприяє розвитку французько-українських відносин не тільки з економічної, але і культурної точки зору. Ми продовжуємо проект «Parlons Francais», адже отримали позитивні відгуки учасників. Учням та вчителям цікаво побачити наше сучасне відділення нового формату, а також поспілкуватися французькою мовою з фахівцями банку. Для спеціалістів Креді Агріколь – це чудова нагода поділитися своїми знаннями та тонкощами володіння французькою мовою», – коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

«Зустріч у рамках проекту «Parlons Français» наш банк проводить вже вдруге, але важливо, що цього разу школа сама звернулася до нас із бажанням долучитися до ініціативи. Цей приклад свідчить, що проект є цікавим та корисним для українських школярів, які вивчають французьку, тому ми продовжуватимемо проводити зустрічі для всіх охочих. Сподіваємося, що такі події стануть гарною традицією, тож чекаємо на нових гостей», – коментує Станіслав Перевезенцев, спеціаліст департаменту цифрового бізнесу та інновацій Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь Банк започаткував проект «Parlons Francais» наприкінці листопада 2018 року. Ініціатива спрямована на популяризацію вивчення французької мови в школах. За умовами проекту, співробітники банку, які вільно володіють французькою мовою, проводять зустрічі з учнями старших класів, спілкуючись із ними лише французькою. «Parlons Francais» проходить із нагоди Року французької мови в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Креді Агріколь Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua