0 800 307 555
0 800 307 555

До 2025 року більш ніж половина мережевих користувачів припаде на 5G


До 2025 року більш ніж половина мережевих користувачів припаде на 5G

Впровадження технології 5G проходить набагато швидше, ніж очікувалося. Еволюція пристроїв з підтримкою нового стандарту йде нарівні з еволюцією власне 5G-мереж.

«Інтелектуальний світ вже тут. Ми можемо до нього доторкнутися. Сектор інформаційно-комунікаційних технологій має безпрецедентні можливості для розвитку», – сказав заступник голови Huawei Кень Ху.

За прогнозами китайського телекомунікаційного гіганта, до 2025 року кількість базових станцій 5G по всьому світу досягне 6,5 млн., а кількість користувачів відповідних сервісів складе 2,8 млрд. До середини наступного десятиліття на 5G припаде більше половини мережевих користувачів в глобальному масштабі.

Було відзначено, що повсюдне використання штучного інтелекту (ШІ) прискорює впровадження технологій хмарних обчислень на підприємствах. Huawei розглядає конкуренцію на ринку хмарних технологій як конкуренцію можливостей на базі ШІ.

У найближчі роки Huawei продовжить інвестувати в перспективні проекти, розробляти і впроваджувати нові технології в галузі мережевої взаємодії і хмарних обчислень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua