0 800 307 555
0 800 307 555

Уніка Україна лідер страхового ринку за підсумками роботи 2018 року


Уніка Україна лідер страхового ринку за підсумками роботи 2018 року

Журнал «Insurance TOP» провів Щорічну Презентацію для топ-менеджерів страхових компаній, банків та інших учасників фінансового ринку, присвячену підбиттю підсумків страхового ринку України за 2018 рік.

Страхові компанії «Уніка» і «Уніка Життя», що входять до небанківської фінансової групи «Уніка Україна» стали лідерами страхового ринку України за результатами роботи 2018 року. Страхова компанія «Уніка» − лідер в номінаціях «Страхові премії», «Страхові виплати», «Страхові Активи» і «Страхові резерви». Страхова компанія «Уніка Життя» − лідер «Банківського страхування життя».

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні пані Герміна Поппеллер вручила дипломи лідерів Голові правління СК «Уніка» Олені Ульє і Голові правління СК «Уніка Життя» Володимиру Симончуку.

Олена Ульє, Голова правління Страхової компанії «Уніка»: «Ми задоволені результатами нашої роботи і не плануємо зупинятися − за 2018 Уніка зібрала понад 2,0 млрд. грн. страхових платежів, показала зростання в 20%. У фокусі нашої уваги був і залишається клієнт з його ризиками, очікуваннями і потребами в страховому захисті.».

Володимир Симончук, Голова правління Страхової компанії «Уніка Життя»: «Уніка Життя успішно закінчила 2018 рік. Ми неухильно дотримувались наших стратегічних пріоритетів й виконали всі зобов’язання перед нашими клієнтами. Ми будемо продовжувати приділяти увагу прибутковому зростанню і інвестувати в розвиток страхування життя в Україні, адже саме цей напрямок страхування, як найбільш соціально вагомий й спрямований на забезпечення фінансового захисту та добробуту людини, її рідних та близьких, має перспективу розвитку як в Україні, так і в у всьому світі».

У 2019 захід відвідало понад 150 топ-менеджерів страхових компаній, брокерів і асистансів, представники банків та інвестиційних компаній, керівники ключових професійних Асоціацій, МТСБУ та Нацкомфінслуг.

Презентацію підтримали своєю участю посольства Австрії, Канади та Республіки Польща в Україні, з якими Організатори співпрацюють не перший рік.

Презентація Insurance TOP сьогодні є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України, що вже 10-й рік підтверджує високий рівень присутності топ-менеджерів і органів державної влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Уніка
Опитування
В Контексті Finance.ua